Chcesz się dowiedzieć czegoś o firmach z których usług korzystasz?
Witaj na zopzm.bialystok.pl!

Amelia Baranowska 2019-09-29 0 komentarzy

zaffiro Warszawa

zaffiro Warszawa

Do wykonania zabiegu używa się specjalistycznego urządzenia, które posiada specjalną głowicę zakończoną szkłem szafirowym. Szkło wzmacnia emisję światła podczerwonego i prowadzi do efektu cieplnego skóry, nazywanego termoliftingiem.

Podczas zabiegu Zaffiro w Warszawie uzyskuje się podgrzanie głębokich warstw skóry do temperatury 65 stopni Celsjusza, dzięki czemu włókna kolagenowe i elastyna, odpowiedzialne za napięcie skóry, zostają skrócone do ich pierwotnej długości. Jednocześnie fibroblasty, które odpowiadają za produkcję włókien kolagenowych, są stymulowane do produkcji nowych, młodych włókien.

Urządzenie, przy użyciu którego wykonywany jest zabieg, wyposażone jest również w technologię peelingu wodnego, czyli dwufazowy strumień powietrza i wody, powodujący kompleksowe oczyszczenie skóry i dostarczenie do niej składników aktywnych, a także lepsze przewodzenie przez nią temperatury. Technologia ta umożliwia jednorodne podgrzanie obszaru poddawanego odmłodzeniu i ujędrnieniu skóry, a tym samym spotęgowanie efektu Zaffiro.

Wskazania do przeprowadzenia zabiegu są następujące:

  • utrata jędrności skóry twarzy, szyi i dekoltu,
  • zmarszczki i bruzdy wargowo-nosowe,
  • utrata owalu twarzy,
  • poszarzała, wymagająca odżywienia skóra,
  • utrata jędrności skóry ciała w wyniku procesu starzenia lub utraty dużej masy ciała.

Zabieg Zaffiro jest zupełnie bezbolesny i nie powoduje dyskomfortu. Po jego zakończeniu skóra staje się bardziej napięta, jędrna i zagęszczona, a jej struktura ulega widocznej poprawie. Więcej informacji na temat tego innowacyjnego zabiegu medycyny estetycznej można znaleźć pod linkiem carpediem-klinika.pl.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!