Chcesz się dowiedzieć czegoś o firmach z których usług korzystasz?
Witaj na zopzm.bialystok.pl!

Kazimierz Sawicki 2020-11-29 0 komentarzy

transport krajowy wrocław

transport krajowy wrocław

Wiele przedsiębiorstw sprzedaje lub kupuje towary na terenie całej Polski. Firma Jarosz Transport JLG oferuje całopojazdowy i częściowy transport krajowy we Wrocławiu. Planując trasę dystrybucji, uwzględnia ona wszystkie czynniki, które mogą mieć wpływ na ewentualne trudności w terminowej dostawie towaru. Przewoźnik gwarantuje bezpieczne dostarczenie przesyłki pod wskazany adres. Wszystko dzięki:

  1. Monitoringowi transportu i systemom GPS.
  2. Dobrze wyszkolonej kadrze pracowników, którzy doskonale znają topografię miast i wsi. Pomaga to w szybkiej realizacji zleceń.
  3. Świetnie wyposażonej flocie samochodowej. Firma dysponuje pojazdami o różnej wielkości i tonażu.
  4. Dobrze zorganizowanej pracy, polegającej na sprawnym i profesjonalnym zabezpieczeniu przesyłki.
  5. Perfekcyjnie zaplanowanej usłudze – odbiór, zapakowanie i przewiezienie ładunku do odbiorcy.

Ofero wany transport krajowy z Wrocławia, np. do Kalisza czy Gdańska, może dotyczyć zarówno przewozu ładunków częściowych dla kilku kontrahentów, jak i dla jednego zleceniodawcy, który musi dostarczyć towar w różne miejsca. Jeśli klientowi zależy na czasie lub ma do przewiezienia rzeczy cenne, warto wykupić całą powierzchnię samochodową. Należy wówczas poprosić o indywidualną wycenę takiej usługi. Przy dużych i cyklicznych zleceniach istnieje możliwość negocjacji cen. Przewoźnik do każdego zadania podchodzi z dużym zaangażowaniem, dobierając konkretny pojazd do wielkości i rodzaju przesyłki. Co ważne, firma ma wykupione ubezpieczenie OCP. Jest to polisa zabezpieczająca przedsiębiorstwo transportowe od odpowiedzialności cywilnej.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!