Chcesz się dowiedzieć czegoś o firmach z których usług korzystasz?
Witaj na zopzm.bialystok.pl!

Kazimierz Sawicki 2019-08-28 0 komentarzy

serwisyaso.pl - Renault

serwisyaso.pl - Renault

Renault to sprawdzona marka od lat chętnie kupowana przez Polaków. Ostatnie modele cieszą nie tylko oczy, ale także dostarczają niezwykłych wrażeń podczas prowadzenia. Nic więc dziwnego, że i serwisów aut tej marki jest coraz więcej. Usługi w nich są na bardzo wysokim poziomie, gdyż standardy narzucane są przez samego producenta, który nadzoruje zachowanie procedur. 

Aby pojazd był zadbany i zawsze gotów do drogi, opiekę nad nim sprawuje mechanik często specjalizujący się w obsłudze określonego modelu. Mechanicy przechodzą okresowe szkolenia organizowane przez producenta, aby być na bieżąco ze wszelkimi nowościami i rozwiązaniami technologicznymi zastosowanymi w danym modelu. Producent doszedł do wniosku, że dobre wyszkolenie skutkuje szybszą i trafniejszą diagnozą w razie awarii auta. 

Wszystkie autoryzowane serwisy Renault w całej Polsce działają tak samo i mają takie same urządzenia diagnostyczno-pomiarowe, przy których pomocy mechanicy są w stanie wychwycić najdrobniejszą usterkę. W ASO używa się wyłącznie oryginalnych części, które czasami muszą zostać sprowadzone dla konkretnego klienta. Na szczęście nie trzeba na nie długo czekać, a na ten czas klientowi oferuje się pojazd zastępczy, aby nie odczuł zbytnio braku swojego auta. 

Pragnąc umówić się na przegląd lub usuniecie awarii, wystarczy wejść na stronę serwisyaso.pl i wybrać odpowiednią stację. Można się umówić za pośrednictwem strony lub dzwoniąc pod wskazany tam numer. Decydując się na serwisowanie auta w jakimkolwiek wieku w autoryzowanej stacji, zyskuje się pewność bezpieczeństwa na drodze i spokój, że zawsze bezawaryjnie dojedzie się do celu podróży. Inną korzyścią ze stałego korzystania z serwisów są różnego rodzaju promocje i interesujące akcje sezonowe na przykład przed okresem urlopowym lub przed zimą.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!