Chcesz się dowiedzieć czegoś o firmach z których usług korzystasz?
Witaj na zopzm.bialystok.pl!

Konrad Szulc 2022-04-20 0 komentarzy

Rozsuwany żagiel przeciwsłoneczny – jaki wybrać?

Rozsuwany żagiel przeciwsłoneczny – jaki wybrać?

Letnie słońce dostarcza wiele radości. Niestety ma też negatywne strony. Nadmierna ekspozycja na promienie słoneczne może prowadzić do poparzeń i udarów. Malutkie dzieci są na nie szczególnie narażone. Dorośli powinni upewnić się, że zabawa przebiega w miejscach zacienionych. Ciekawym rozwiązaniem tego problemu jest rozsuwany żagiel przeciwsłoneczny. Można umieścić go na placu zabaw lub w ogródku. Ten produkt sprzedawany jest w różnych wymiarach, dzięki czemu łatwo dopasować go do swoich potrzeb. Najlepsze żagle są:

  • wzmocnione taśmą wzdłuż brzegów, dzięki czemu solidnie trzymają się na swoim miejscu,
  • odporne na pleśń i higieniczne,
  • łatwe do utrzymania w czystości, ponieważ nadają się do prania,
  • w pełni wodoodporne,
  • objęte roczną gwarancją.

Jak widać, mogą pełnić też funkcję osłony przed deszczem. Szyte są z wysokiej jakości poliestru. Szczegółowy opis tego rodzaju produktów można znaleźć na stronie internetowej pod adresem metal-place.pl. Żagle prezentują się bardzo efektownie i urozmaicają wygląd placu zabaw. Można kupić je w różnych kolorach. Dużą popularnością cieszą się materiały w barwie czerwonej, brzoskwiniowej, niebieskiej, szarej i zielonej. Dostępne są modele w kształcie kwadratu, trójkąta lub prostokąta.

Montaż żagli odbywa się na dwa sposoby. Można zamocować je bezpośrednio na budynku lub na specjalnych zestawach montażowych. Produkt świetnie sprawdza się do ochrony dzieci przed deszczem i słońcem. Jest wielofunkcyjny i opiera się na malowanych proszkowo, kolorowych masztach.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!