Chcesz się dowiedzieć czegoś o firmach z których usług korzystasz?
Witaj na zopzm.bialystok.pl!

Konrad Szulc 2019-06-07 0 komentarzy

Producent szyb zespolonych

Producent szyb zespolonych

Jest sporo rozwiązań, pozwalających na znaczne oszczędności energii cieplnej i elektrycznej poprzez zastosowanie okien z szybami zespolonymi. Redukują one znacznie mostki cieplne oraz stanowią doskonałą izolację domu.

Tego rodzaju szyby dostępne są na rynku w wersji składającej się z dwóch lub więcej tafli szkła. Są one umieszczone  w tak zwanej ramce dystansowej, a na całym obwodzie uszczelnia się je specjalnym szczeliwem. Dzięki takiej budowie szyby są nie tylko doskonałym izolatorem, ale także podnoszą poziom bezpieczeństwa. Producent szyb zespolonych ze Swarzędza oferuje wykonawcom okien swoje wyroby w różnych grubościach, stosując ramki dystansowe od 6 do 16 mm, w zależności od zapotrzebowania klienta. Stosuje on także szyby z powłoką refleksyjną, która odbija światło, dzięki czemu szyby nie nagrzewają się tak mocno i nie powodują nadmiernego nagrzania domu.

Na życzenie klienta produkuje się tam także szyby, pomiedzy którymi znajduje się przezroczysty argon, gaz o niewielkiej przewodności termicznej, dzięki któremy szyby te mają bardzo niski współczynnik przenikalności cieplnej i praktycznie całkowicie zapobiegają utracie ciepła zimą. Zatem produkowane tu szyby mogą jednocześnie być materiałem termoizolacyjnym, szybą przeciwsłoneczną i szybą antywłamaniową.

Producent ten wykonuje szyby  na wymiar i chętnie współpracuje z różnymi podmiotami, cały czas udoskonalając konstrukcję i pracując nad termoizolacyjnością ramek dystansowych. Obecnie stosuje się tak zawane ramki ciepłe, które obniżają utratę ciepła całej przegrody i podnoszą parametry termoizolacyjne okien. 

Aby zapoznać się z firmą i jej produktami, warto odwiedzić stronę glas-tech.pl. Znajdują się na niej nie tylko informacje o produktach i sposobach ich tworzenia, ale także podstawowe informacje na temat firmy.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!