Chcesz się dowiedzieć czegoś o firmach z których usług korzystasz?
Witaj na zopzm.bialystok.pl!

Konrad Kołodziej 2020-12-24 0 komentarzy

Producent materacy piankowych MollyFlex

Producent materacy piankowych MollyFlex

Zdrowy sen to podstawa dobrego samopoczucia następnego dnia. Aby jednak dobrze się wyspać, trzeba mieć odpowiedni materac. Dystrybutor ze strony mollyflex.pl poleca pokaźny wybór materacy piankowych. Producent tych artykułów od dziesiątków lat stara się dostarczyć na rynek najlepsze materace, które spełnią oczekiwania komfortu, a nawet i luksusu. 

Firma ta zajmuje się produkcją materacy już od bardzo wielu lat, starając się wprowadzać nowoczesne rozwiązania w postaci innowacyjnych technologii i różnych gatunków pianki, aby polecane produkty spełniły oczekiwania klientów. Nie są to jednak zwykłe materace piankowe. Wśród materiałów stosowanych do tworzenia tych niezwykłych wyrobów można znaleźć między innymi pianki:

  • Bio Crystal zawierającą kryształy emitujące energię w formie światła i wibracji w ilości pozytywnie wpływającej na cały organizm. Ułożone na niej ciało jest rozluźnione, a system nerwowy odciążony, 
  • Viscofoam idealnie dopasowującą się i zapamiętującą kształt ciała,
  • Viscofoam Waterlily całkowicie ekologiczną, mającą odporność na deformację,
  • Polilattex pozwalającą o idealne rozłożenie nacisku na całej powierzchni materaca,
  • Newlattex o bardzo dużej wytrzymałości i sprężystości, stabilizującą poszczególne części kręgosłupa,
  • Polygel o zwiększonej elastyczności stosowaną w materacach o dużej miękkości, oddychającą i nieulegającą deformacji.

Materiały te stosuje się w różnych konfiguracjach w zależności od przeznaczenia materaca i indywidualnych potrzeb zamawiającego. Wśród polecanych produktów można znaleźć wyjątkowo komfortowe produkty i takie, które mają medyczne przeznaczenie.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!