Chcesz się dowiedzieć czegoś o firmach z których usług korzystasz?
Witaj na zopzm.bialystok.pl!

Maja Piotrowska 2019-04-24 0 komentarzy

Lekarz od kręgosłupa - Warszawa

Lekarz od kręgosłupa - Warszawa

Uciążliwy ból kręgosłupa to codzienność wielu osób. Często zdarza się, że występowanie bólu jest spowodowane nieodpowiednim trybem życia i brakiem wystarczającej aktywności fizycznej w ciągu dnia. Jednak jeśli ból się nasila i nie ustępuje nawet po wprowadzeniu zmian w trybie życia, może to świadczyć o rozwoju stanu zapalnego. W takim przypadku niezbędna jest wizyta u specjalisty.

Nie powinno się bagatelizować czy ignorować bólu pleców, ponieważ wykrycie źródła problemu na wczesnym etapie gwarantuje szybkie i skuteczne leczenie.

Wśród najczęściej występujących schorzeń kręgosłupa wymienić należy: ból rwy kulszowej, rwy barkowej, dyskopatie kręgosłupa szyjnego i lędźwiowego czy przepuklinę.

Lekarz od kręgosłupa

Andrzej Kroszczyński jest specjalistą rehabilitacji medycznej. W praktyce wykorzystuje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie leczenia bólu pleców, takie jak zastrzyki nadtwardówkowe, które redukują ucisk na nerwy i tym samym zmniejszają ból. Co więcej, lekarz opracował autorką metodę leczenia punktów spustowych.

Metoda punktów spustowych polega na kierowaniu się mapą bolesnych guzków, zgrubień i pasm mięśniowych, które najczęściej są źródłem problemów, sztywności i bólu pleców, karku lub łopatek. Leczenie bólu polega na stosowaniu zastrzyków oraz masażu, który rozluźnia i neutralizuje wszystkie punkty zapalne.

Osoby zainteresowane konsultacją z lekarzem, mogą udać się do gabinetu znajdującego się w centrum Warszawy. Metoda leczenia dobierana jest indywidualnie w zależności od problemów konkretnego pacjenta.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!