Chcesz się dowiedzieć czegoś o firmach z których usług korzystasz?
Witaj na zopzm.bialystok.pl!

Kazimierz Sawicki 2022-12-24 0 komentarzy

Jakiej firmie można zlecić czyszczenie studni?

Jakiej firmie można zlecić czyszczenie studni?

Zauważywszy zmiany w smaku czy zapachu wody w studni głębinowej albo spadek jej wydajności, warto zainteresować się bliżej tym problemem i zgłosić się najlepiej do firmy, która ją budowała. Powodem takiego stanu rzeczy może być zgromadzenie się osadów na filtrach, jak również w innych częściach studni. Wielu właścicieli stara się oczyścić same filtry, jednak na ogół to nie wystarcza i problem powraca. Dzieje się tak m.in. dlatego, że studnię zasiedlające drobnoustroje, które współtworzą te osady, ponowie kolonizują filtry i w stosunkowo krótkim czasie powodują ich zablokowanie.

W takich przypadkach może się okazać konieczne czyszczenie studni przez specjalistów. Nie mając kontaktu z instalatorami studni, można skorzystać z usług przedsiębiorstwa ze strony kolmat.pl. Działa ono kompleksowo. Dysponuje nie tylko odpowiednim sprzętem, ale też doświadczeniem, pozwalającym na skuteczne i szybkie oczyszczenie studni z osadów. Wybór metody uwarunkowany jest:

  • rodzajem konstrukcji filtra,
  • rodzajem warstwy wodonośnej,
  • stanem technicznym czyszczonej studni.

Zanim firma ta przystąpi do pracy, dokonuje również analizy wody, wykonuje pomiary i przeprowadza inspekcję specjalną kamerą. Wszystko to pozwala na zaplanowanie prac. Podejmuje się diagnostyki i regeneracji studni u klientów prywatnych i firmowych w całym kraju.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!