Chcesz się dowiedzieć czegoś o firmach z których usług korzystasz?
Witaj na zopzm.bialystok.pl!

Maja Piotrowska 2023-10-31 0 komentarzy

Jakie efekty daje zabieg Oxygeneo?

Jakie efekty daje zabieg Oxygeneo?

Dbanie o wygląd cery rozpoczyna się zwykle w warunkach domowych poprzez stosowanie różnych kremów, serum, peelingów oraz masek. Niestety, takie preparaty nie zawsze są skuteczne i dlatego warto rozważyć skorzystanie z profesjonalnych usług wykonywanych w gabinetach medycyny estetycznej lub salonach kosmetycznych. Jednym z przykładów może być bezbolesny oraz nieinwazyjny zabieg OxyGeneo polecany dla wszystkich dojrzałych kobiet, które chcą poprawić stan cery poprzez rewitalizację i nawilżenie.

Jakich efektów można spodziewać się po serii zabiegów?

Kosmetyczka wykorzystuje określone substancje aktywne (m.in. retinol, kwas hialuronowy, kwas azelainowy) oraz nowoczesne urządzenia marki Pollogen, które w pierwszej fazie mają za zadanie złuszczyć martwy naskórek, a następnie dotlenić i ujędrnić skórę, wygładzając drobne bruzdy czy niwelując oznaki zmęczenia, w tym cienie pod oczami i ziemisty odcień cery.

Więcej o OxyGeneo można znaleźć na stronie magdalenamaluje.pl, należącej do gabinetu kosmetycznego, w którym wykonywane są właśnie zabiegi Geneo. Osoby zainteresowane skorzystaniem z tego rodzaju usług mogą zapoznać się z poszczególnymi etapami zabiegu oraz wszelkimi przeciwwskazaniami do jego wykonania (to m.in. posiadanie zmian grzybiczych skóry oraz trądziku i aktywnej opryszczki, zdiagnozowane choroby nowotworowe).

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!