Chcesz się dowiedzieć czegoś o firmach z których usług korzystasz?
Witaj na zopzm.bialystok.pl!

Maja Piotrowska 2020-03-04 0 komentarzy

Ile trwa zabieg powiększania ust?

Ile trwa zabieg powiększania ust?

Piękna i zadbana twarz nierzadko traktowana jest jako swoista wizytówka danej osoby. Szczególnie dużą uwagę do tego faktu przywiązują kobiety. Bardzo mocno zależy im na tym, by wyglądać młodo, promiennie i atrakcyjnie. 

Z tego właśnie powodu panie z zaangażowaniem i nierzadko niemałym poświęceniem pielęgnują swoją skórę. Robią to na wiele sposobów. Poczynając od kremów, peelingów, maseczek i innych kosmetyków, kończąc na coraz bardziej popularnych zabiegach z dziedziny medycyny estetycznej.

Jednym z takowych może być powiększanie ust w Nowym Sączu w klinice Medycyna Intymna. Zabieg tego rodzaju jest w stu procentach bezpieczny dla pacjentek, jednakże konieczne jest przestrzeganie ściśle określonych zaleceń ze strony lekarzy.

Witryna internetowa kliniki zawiera wiele cennych wskazówek w tej dziedzinie. W jednym miejscu zebrano tam zarówno korzyści, jakie daje powiększanie ust, jak i zbiór przeciwwskazań. Poniżej kilka przykładów tych drugich:

  • ciąża i karmienie piersią,
  • przechodzenie chorób nowotworowych,
  • stwierdzone problemy z krzepliwością krwi,
  • różnego rodzaju infekcje i stany zapalne,
  • alergie,
  • noszenie aparatu ortodontycznego.

Przed podjęciem ostatecznej decyzji o wykonaniu omawianego zabiegu warto wszystko dobrze przemyśleć. Można umówić się także na wstępną konsultację ze specjalistą z kliniki, który jeszcze lepiej przybliży pacjentowi wszelkie procedury i cały przebieg powiększania ust. Należy także ustalić, jak duża zmiana leży w zakresie zainteresowań konkretnej osoby, aby efekt był jak najbardziej zadowalający.

 

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!