Chcesz się dowiedzieć czegoś o firmach z których usług korzystasz?
Witaj na zopzm.bialystok.pl!

Piotr Duda 2023-10-12 0 komentarzy

Gdzie w Warszawie oferowana jest hydrofobizacja szyb?

Gdzie w Warszawie oferowana jest hydrofobizacja szyb?

Kierowcy, którzy chcieliby zapewnić sobie dobrą widoczność na drodze nawet w trakcie opadów deszczu, mogą rozważyć skorzystanie z zabiegu zwanego hydrofobizacją powierzchni szyb. Dzięki niemu usuwanie np. śladów po owadach z samochodowych okien jest zdecydowanie łatwiejsze. Powoduje on również zwiększenie odporności na przywieranie lodu oraz szronu. Podczas deszczu już przy prędkości auta ok. 80 km/h nie jest konieczne korzystanie z wycieraczek - krople z łatwością spływają z szyby, nie pozostawiając przy tym śladów zakłócających widoczność.

Bardzo istotne jest to, aby hydrofobizacja szyb została przeprowadzona prawidłowa. Źle położona powłoka może np. utrudniać działanie wycieraczek. To dlatego tego typu zadanie należy zlecić specjalistom. Firma Zadbane Auto Detailing oferuje klientom m.in. zabezpieczenie felg, oklejanie folią PPF, renowację lakieru, usuwanie wgnieceń oraz impregnację wnętrza. Do jej propozycji należy także hydrofobizacja szyb w Warszawie. Działający w niej fachowcy korzystają ze skutecznych w działaniu produktów Waxedshine.

Klienci mogą skorzystać z usługi door to door. Polega ona na odebraniu świeżo zakupionego samochodu z salonu, przetransportowaniu go do jednego z jej oddziałów, wykonaniu szeregu zabiegów pielęgnacyjnych i podstawieniu pojazdu pod wskazany adres.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!