Chcesz się dowiedzieć czegoś o firmach z których usług korzystasz?
Witaj na zopzm.bialystok.pl!

Wojciech Michalak 2023-04-02 0 komentarzy

Garnitur na zamówienie – co warto wiedzieć?

Garnitur na zamówienie – co warto wiedzieć?

Wielu mężczyzn zastanawia się nad tym, czy dobrą inwestycją jest skorzystanie z usług krawca i uszycie garnituru na miarę. Takie rozwiązanie ma wiele zalet. Klient otrzyma idealnie dopasowany, wygodny strój, który będzie mógł nosić na różne okazje.

Szycie na miarę to proces wieloetapowy, zajmujący dużo czasu, dlatego też zamówienie należy złożyć kilka miesięcy przed wydarzeniem, na którym garnitur ma być założony. Podczas spotkania krawiec nie tylko zdejmie miarę, ale i pomoże w doborze kolorystyki, materiału, kroju oraz ewentualnych dodatków. Warto zaznaczyć, że wymagane są trzy wizyty w salonie krawieckim, na których mierzone są poszczególne elementy stroju. Innym rozwiązaniem, które cieszy się obecnie rosnącą popularnością, jest szycie pasowane. Ta metoda jest o wiele szybsza od tradycyjnej. Krawiec zdejmuje miarę z klienta, a następnie dopasowuje ją do jednego z kilkudziesięciu gotowych szablonów i modyfikuje według potrzeb. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą mieć wygodną marynarkę i spodnie z ulubionym wykończeniem, ale nie mogą sobie pozwolić na regularne wizyty w salonie.

Renomowane przedsiębiorstwo GRZESMAN Garnitury oferuje doskonałej jakościgarnitur na zamówienie w przystępnych cenach. Asortyment zawiera także rozmaite akcesoria, eleganckie koszule oraz buty wizytowe.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!