Chcesz się dowiedzieć czegoś o firmach z których usług korzystasz?
Witaj na zopzm.bialystok.pl!

Michalina Nowakowska 2023-09-10 0 komentarzy

Czy można kupić chleb w sklepie internetowym?

Czy można kupić chleb w sklepie internetowym?

Wielu osobom chleb kupowany w supermarketach przypomina wielką grudę bez konkretnego smaku czy zapachu. Z pewnością niejeden z nich pamięta z dzieciństwa dobre pieczywo, zanim jeszcze zaczęto dodawać do mąki różne chemiczne dodatki. Obecnie, aby móc cieszyć się pajdą pachnącego, smakowitego chleba, trzeba go sobie samemu upiec lub skorzystać z usług piekarni internetowej.

Od niedawna w Wielkopolsce działa wyjątkowa pracownia, która wyrabia pieczywo tradycyjnym sposobem, z prostych, wysokiej jakości składników. Załoga piekarni wkłada  w swoją pracę całe serce. Jest to ich praca i ogromna radość, gdy wyrabiane przez nich pieczywo smakuje innym osobom. Każdemu, kogo interesuje pyszny, pachnący chleb, sklep internetowy należący do piekarni wyśle wybrany bochenek szybko i bezpiecznie. Aby złożyć zamówienie, wystarczy odwiedzić stronę chlebszy.pl.

W bogatej ofercie piekarni można znaleźć wiele rodzajów pieczywa do paczkomatu. Są to m.in. chleby:

  • na zakwasie,
  • żytnie,
  • mieszane,
  • pszenne,

a także bułki, rogale, bagietki i chałki. Wszystkie wypieki mają krótki skład, bez zbędnych dodatków i polepszaczy smaku. Na przykład chleb na zakwasie to jedynie mąka, woda i sól. Jest to wyjątkowo zdrowe pieczywo, zachowujące najważniejsze składniki odżywcze. Nawet gluten jest w nim mniej szkodliwy, gdyż został w dużym stopniu „przerobiony” przez dzikie drożdże, czyli zakwas.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!