Chcesz się dowiedzieć czegoś o firmach z których usług korzystasz?
Witaj na zopzm.bialystok.pl!

Natasza Sadowska 2019-06-22 0 komentarzy

Badania dla taksówkarzy

Badania dla taksówkarzy

Od kierowców przewożących ludzi wymaga się wyjątkowych umiejętności do kierowania pojazdami, gdyż życie ludzkie jest najważniejsze. Są oni poddawani okresowym badaniom psychotechnicznym, nie tylko po to, aby można im było przedłużyć uprawnienia, ale także po to, aby poznali swoje zdolności i dostosowali do nich sposób jazdy. 

Niemal w każdym większym mieście znajduje się taka placówka, w której można przeprowadzić psychotesty, jednak nie każda jest tak dobrze wyposażona, jak pracownia ze strony pracowniasowa.pl nie tylko zatrudniająca świetnych psychologów, ale także dysponująca doskonałej jakości sprzętem komputerowym odpowiednim do szybkiego i bezstresowego wykonania badań psychotechnicznych. Co więcej, jeżeli na przykład cudzoziemiec chciałby zrobić badania na taxi w Lublinie, to ta placówka bez trudu może wykonać takie badanie w języku rosyjskim, ukraińskim i angielskim. 

Aby testy wyszły jak najlepiej i były rzetelne, radzi się, aby przyjść na nie wyspanym i wypoczętym. Nie powinno się także spożywać alkoholu ani przyjmować innych środków mogących mieć wpływ na wynik na 24 godziny przed przystąpieniem do nich. Tutaj klient nie czeka w kolejce, ponieważ psychotesty umawia się na konkretną godzinę. Przeciętnie, przy dobrym tempie pracy trwają one około godziny, jedynie w przypadku osób aspirujących do zawodu egzaminatora czy instruktora nauki jazdy są one dłuższe i trwają półtorej godziny.

Firma ta kieruje swoją ofertę do wszystkich osób, którym potrzebne są takie badania ze względu na otrzymanie lub przedłużenie uprawnień, a ich listę można znaleźć na podanej wyżej stronie. Tutaj mogą też wykonać psychotesty ci, którym odebrano prawo jazdy za:

  • prowadzenie pojazdu po alkoholu lub innych środków psychoaktywnych;
  • przekroczenie limitu punktów karnych;
  • spowodowanie wypadku.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!